17278.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
8 000 Ft
Németh István, Urbán Eszter: Furfangos képek. (Bp.), é.n., (Állami-ny.). Hét színes, kihúzható, mozgatható illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült, ragasztott lapokkal.