Gömbösné-Galamb Margit: Piroska története. Regény serdültebb leányok számára. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 159+1 p. Öt egészoldalas fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.