Szép Ernő: A Hortobágy. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 232+(3) p. Első kiadás. Átkötött, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.