[Medve Imre]: Bohó Misi élete és csínjei. Második rész. Bp., 1888., Ró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Medve-Imre-Boho-Misi-elete-es-csinjei-Masodik-resz-Bp-1888-Rozsa-Felvaszon-kote~II2635632
2635632
17393
418
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: [Medve Imre]: Bohó Misi élete és csínjei. Második rész. Bp., 1888., Rózsa. Félvászon-kötés, kopott borítóval, benne szakadt, és javított lapokkal is.
: hsz