Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecser... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Anakreon-Anakreon-versei-Anakreoni-dalok-Toredekek-Ford-Devecseri-Gabor-Szasz-Endre-il~II2600544
2600544
17521
418
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
Számozott (349./1300) példány.
: hsz