Metszetek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2632019
10842
418
Engravings
cca 1880 Hidakat, vasúti és Duna-hidakat ábrázoló nagy méretű tervrajz metszetek 8 db 45x60 cm és 45x30 cm 2632114
10843
418
Engravings
Norvég vadászsólyom litográfia nagy méretű. cca 1850. Szakadással 31x40 cm 2638263
10844
418
Engravings
Bálák és Balaám. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638260
10845
418
Engravings
Dávid Góliáth fejével. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638253
10846
418
Engravings
A Kánaánba küldött kémek visszatérése. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638248
10847
418
Engravings
Mózes imája az amalekiták ellen. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638242
10848
418
Engravings
József megfejti a fáraó álmát. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638234
10849
418
Engravings
József a foglyok álmait fejti. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27,5x19,5 cm 2638226
10850
418
Engravings
Jákob küzd az Úr angyalával. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 27x19,5 cm 2638078
10851
418
Engravings
Carle Vernet (1758-1836): L' Halali (falkavadászat). Színezett metszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 19x24,5 cm 2637986
10852
418
Engravings
Levelet olvasó lány. Színezett rézmetszet, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 27x20,5 cm 2637974
10853
418
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Christian Steinicken (1831-1896): Az MTA plaotája Pesten, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, üvegezett fa keretben, 12x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft