Metszetek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609323
10830
418
Engravings
Címertan 40 oldal kb 80 db címert ábrázoló rézmetszettel. cca 1780. Lapméret 11x17 cm / Collection of 40 engraved coat of arms 2573124
10831
418
Engravings
cca 1900 Piglhein Dante Beatricéje. Fénnyomat kartonon, saroktöréssel 13x19 cm 2577053
10832
418
Engravings
De la Roche - William French (1815-1898): Napoleon 1814. Acélmetszet, papír, a lap széle kissé sérült, foltos, 18,5x14 cm 2386732
10833
418
Engravings
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs 2573619
10834
418
Engravings
Mozart portré. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 10,5×8 cm 2636201
10835
418
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 júliusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm 2636205
10836
418
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 januári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm 2636207
10837
418
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 májusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm 2636210
10838
418
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 februári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x17 cm 2640933
10839
418
Engravings
G. Cottafavi: Basilica di S. Giovanni in Laterano. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. 21,5x27 cm 2640735
10840
418
Engravings
E. Obermeyer, E. Schweinfurt után: Knin. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 12x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge 2635332
10841
418
40000
Engravings
Vegyes francia erődöket, erődítéseket tartalmazó metszet tétel, 36 db, In: Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707): Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Amsterdam, Pierre Mortier. Rézmetszetek, papír paszpartuban, különféle méretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft