Metszetek

Tételek száma: 97

Címertan 40 oldal kb 80 db címert ábrázoló rézmetszettel. cca 1780. Lapméret 11x17 cm / Collection of 40 engraved coat of arms
10830.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1900 Piglhein Dante Beatricéje. Fénnyomat kartonon, saroktöréssel 13x19 cm
10831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
De la Roche - William French (1815-1898): Napoleon 1814. Acélmetszet, papír, a lap széle kissé sérült, foltos, 18,5x14 cm
10832.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs
10833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mozart portré. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 10,5×8 cm
10834.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 júliusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
10835.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 januári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
10836.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 májusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
10837.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 februári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x17 cm
10838.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
G. Cottafavi: Basilica di S. Giovanni in Laterano. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. 21,5x27 cm
10839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
E. Obermeyer, E. Schweinfurt után: Knin. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 12x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge
10840.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes francia erődöket, erődítéseket tartalmazó metszet tétel, 36 db, In: Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707): Les Forces de lEurope, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Amsterdam, Pierre Mortier. Rézmetszetek, papír paszpartuban, különféle méretben.
10841.

Vegyes francia erődöket, erődítéseket tartalmazó metszet tétel, 36 db, In: Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707): Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Amsterdam, Pierre Mortier. Rézmetszetek, papír paszpartuban, különféle méretben.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft