Kövesdy Géza (1887-1950):Tájkép házakkal. Olaj, vászon, kopott keretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kovesdy-Geza-1887-1950Tajkep-hazakkal-Olaj-vaszon-kopott-keretben-50x40-cm~II2630960
2630960
10230
418
Leírás: Kövesdy Géza (1887-1950):Tájkép házakkal. Olaj, vászon, kopott keretben, 50x40 cm
: pk