Idrányi Tibor (1896-1979): Erdőbelső. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 101,5x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL
COLLECTION!