Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (1944),... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Apponyi-zold-mintas-bonbonier-Kezzel-festett-jelzett-1944-kopott-lepattanasokkal-~II2623578
2623578
11157
417
4800
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,97 EUR , 14,12 USD
Leírás: Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (1944), kopott, lepattanásokkal, d: 9,5 cm
: nagy_andras