Militária

Tételek száma: 45

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 249.
32098.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kis patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:VF small patina  NMK 249.
32099.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kis patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF small patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1903. Mária Radna és Lippa vidékén megtartott királyi hadgyakorlatok emlékeül - 1903 szeptember hó bronz emlékérem füllel (29mm) T:2- kis ph.
32100.

1903. "Mária Radna és Lippa vidékén megtartott királyi hadgyakorlatok emlékeül - 1903 szeptember hó" bronz emlékérem füllel (29mm) T:2- kis ph.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1912. Ferenc Ferdinánd - Ferenc József / A mezőhegyesi nagy hadgyakorlatok emlékezetére aranyozott bronz medál füllel (29mm) T:2,2- ph., kopott aranyozás
32101.

1912. "Ferenc Ferdinánd - Ferenc József / A mezőhegyesi nagy hadgyakorlatok emlékezetére" aranyozott bronz medál füllel (29mm) T:2,2- ph., kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
~1914. Hadsegélyező emlékérem megrendeléséhez portómentes levelezőlap, kitöltetlen
32102.

~1914. "Hadsegélyező emlékérem" megrendeléséhez portómentes levelezőlap, kitöltetlen

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32103.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
32104.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1930-1940. HR (Hadirokkant) bronz gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2- elhajlás ~1930-1940. HR (Invalid) bronze button badge 28x22mm) C:XF bent
32105.

~1930-1940. "HR (Hadirokkant)" bronz gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2- elhajlás ~1930-1940. "HR (Invalid)" bronze button badge 28x22mm) C:XF bent

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930-1940. Isten-Haza-Király bronz, koronás Levente sapkajelvény zománcozás nélkül (55x32mm) T:2- rögzítőpánt hiányzik
32106.

~1930-1940. "Isten-Haza-Király" bronz, koronás Levente sapkajelvény zománcozás nélkül (55x32mm) T:2- rögzítőpánt hiányzik

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:3 patina Hungary 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration on ribbon without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:F patina NMK 436.
32107.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:3 patina Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration on ribbon without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:F patina NMK 436.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1951. Közbiztonsági Érem a rendőrség tagjai részére, bronz fokozat zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25, 30, 35 év 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon pánton összefűzve T:2
32108.

1951. "Közbiztonsági Érem a rendőrség tagjai részére, bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25, 30, 35 év" 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon pánton összefűzve T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 614.
32109.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 614.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft