Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627408
30871
417
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) DN hintót és lakóházakat ábrázoló egyoldalas, öntött Br emlékérem (~95mm) T:2 2580011
30872
417
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) DN "A Képzőművész Szakszervezet" Br emlékérem (64mm) T:1- patina 2580013
30873
417
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) 1982. "A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Megalakulásának 25. évfordulójára" bronz emlékérem (116mm) T:1- 2172647
30874
417
Numizmatika
Szabó Gábor (1940- ) DN "Anya és gyermeke" egyoldalas, öntött Br érem (78mm) T:1- 2512200
30875
417
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1 2560026
30876
417
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban" Br emlékérem (655g/109mm) T:1- helyenként kis patina 2289655
30877
417
Numizmatika
Szilágyi Bernadett (1951-) 1980. "Nitrokémia Ipartelepek" Br emlékplakett (98-116mm) T:2 2512217
30878
417
2200
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" Br emlékérem (51mm) T:1- 2569406
30879
417
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" Br emlékérem (51mm) T:1- kis karc, rárakódott szennyeződés 2605558
30880
417
Numizmatika
Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
Adamo SH1 2280823
30881
417
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (100mm) T:2 HP 5590. 2627758
30882
417
Numizmatika
Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" kétoldalas, piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft