Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627434
30847
417
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2 2627419
30848
417
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina 2598777
30849
417
Numizmatika
Légrády Sándor (1906-1987) 1969. "125 év Ganz Mávag / Emlékül a jubileumi év alkalmából" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:2 kis patina, tisztításból származó felszíni karcok 2580005
30850
417
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ifjú Népművész" Br emlékérem (97mm) T:1- patina 2525886
30851
417
Numizmatika
Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:1- 2627413
30852
417
Numizmatika
Martsa István (1912-1978) DN "Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas, öntött Br plakett (~100x120mm) T:2 2289641
30853
417
Numizmatika
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1980. "Dr. Helvey Tivadar / Törzsgárdatagságért" Br emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozás (86mm) T:2 2146247
30854
417
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) ~1913. "Dr. Incze Henrik" Br emlékérem (41,13g/45,5mm) T:1-,2 kis fo. / Hungary ~1913. "Henrik Incze, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41,13g/45,5mm) C:AU,XF small spots
HP 3681. 2500851
30855
417
2200
Numizmatika
Nagy István János (1938-) DN "A munkában töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1- 2500848
30856
417
2200
Numizmatika
Nagy István János (1938-) DN "Köszönet a munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (100mm) T:1- 2279760
30857
417
Numizmatika
Nagy István János (1938-) DN "Az olvasó munkásért" Br emlékérem (96mm) T:2 2513164
30858
417
Numizmatika
Nowotarski István (1909-) 1979. "Prof. Ángyán János 1924-1959" egyoldalas, öntött Br emlékérem (97mm) T:1-
CS 5. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft