https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 47

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1971. Arkansas állam fővárosa, Little Rock 150 éves évfordulója Br emlékérem (40mm) T:2,2- USA 1971. Arkansas Capital City, Little Rock 150th anniversary Br medallion (40mm) C:XF,VF
32049.

Amerikai Egyesült Államok 1971. "Arkansas állam fővárosa, Little Rock 150 éves évfordulója" Br emlékérem (40mm) T:2,2- USA 1971. "Arkansas Capital City, Little Rock 150th anniversary" Br medallion (40mm) C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1984. Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing metal commemorative medal (38mm) C:XF
32050.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója" fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. "Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing" metal commemorative medal (38mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1846. A Grazi Városháza / A német föld- és erdőgazdálkodók 10. gyűlése Stájerországban 1846 kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Konrad Lange (1855-1921) (49mm) T:1- hátoldalán ragasztónyom Austria 1846. Town Hall of Gratz / The 10th Assembly of German Land and Forestry Farmers in Styria 1846 two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (1855-1921) (49mm) C:AU gluemark on reverse
32051.

Ausztria 1846. "A Grazi Városháza / A német föld- és erdőgazdálkodók 10. gyűlése Stájerországban 1846" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Konrad Lange (1855-1921) (49mm) T:1- hátoldalán ragasztónyom Austria 1846. "Town Hall of Gratz / The 10th Assembly of German Land and Forestry Farmers in Styria 1846" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (1855-1921) (49mm) C:AU gluemark on reverse

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1936. 250 éves a bécsi városi tűzoltóság ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina Austria 1936. 250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina
32052.

Ausztria 1936. "250 éves a bécsi városi tűzoltóság" ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina Austria 1936. "250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien" silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1970. 70 Jahre Zillertalbahn 1900 - 1970 jelzett vasutas Ag emlékérem (14,92g/0.900/33mm) T:1- Austria 1970. 70 Jahre Zillertalbahn 1900 - 1970 hallmarked Ag commemorative medallion (14,92g/0.900/33mm) C:AU
32053.

Ausztria 1970. "70 Jahre Zillertalbahn 1900 - 1970" jelzett vasutas Ag emlékérem (14,92g/0.900/33mm) T:1- Austria 1970. "70 Jahre Zillertalbahn 1900 - 1970" hallmarked Ag commemorative medallion (14,92g/0.900/33mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Belgium ~1900. Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. Société Bruxelloise dOrnithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition. Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF
32054.

Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium 1993. Baldvin király kétoldalas emlékérem + II. Albert király kétoldalas emlékérem, mindkettő díszlapon T:1,1- Belgium 1993. King Baldouin two-sided medallion + King Albert II two-sided medallion, both on cardboard C:UNC,AU
32055.

Belgium 1993. "Baldvin király" kétoldalas emlékérem + "II. Albert király" kétoldalas emlékérem, mindkettő díszlapon T:1,1- Belgium 1993. "King Baldouin" two-sided medallion + "King Albert II" two-sided medallion, both on cardboard C:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1938. Szlovák Műszaki Egyetem / Építőipari szak - Gépipari szak - Vegyészmérnöki szak - Elektrotechnikai szak Br plakett eredeti tokban (80x70mm) T:1 Czechoslovakia 1938. Slovak University of Technology / Faculty of Civil Engineering - Faculty of Mechanical Engineering - Faculty of Chemical Engineering - Faculty of Electrical Engineering Br plaque in original case (80x70mm) C:UNC
32056.

Csehszlovákia 1938. "Szlovák Műszaki Egyetem / Építőipari szak - Gépipari szak - Vegyészmérnöki szak - Elektrotechnikai szak" Br plakett eredeti tokban (80x70mm) T:1 Czechoslovakia 1938. "Slovak University of Technology / Faculty of Civil Engineering - Faculty of Mechanical Engineering - Faculty of Chemical Engineering - Faculty of Electrical Engineering" Br plaque in original case (80x70mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
32057.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1844. Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret BOVY szignó HR jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert double-sided Br medallion, hallmarked restrike with BOVY signature and with HR mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC
32058.

Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided Br medallion, hallmarked restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Antoine Loisel 1536-1617 - Robert Joseph Pothier 1699-1772 / Notariat Francais caisse des Depots Br emlékérem. Szign.: Mérelle (59mm) T:1- France ND Antoine Loisel 1536-1617 - Robert Joseph Pothier 1699-1772 / Notariat Francais caisse des Depots Br emlékérem. Sign.: Mérelle (59mm) C:AU
32059.

Franciaország DN "Antoine Loisel 1536-1617 - Robert Joseph Pothier 1699-1772 / Notariat Francais caisse des Depots" Br emlékérem. Szign.: Mérelle (59mm) T:1- France ND "Antoine Loisel 1536-1617 - Robert Joseph Pothier 1699-1772 / Notariat Francais caisse des Depots" Br emlékérem. Sign.: Mérelle (59mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Vouziers-i Mezőgazdasági Kiállítás kétoldalas, bronz emlékérem, füllel (56mm) T:1-,2 France ND COMICE AGRICOLE DE LARROND DE VOUZIERS (ARDENNES) double-sided bronze commemorative medallion with ear (56mm) C:AU,XF
32060.

Franciaország DN "Vouziers-i Mezőgazdasági Kiállítás" kétoldalas, bronz emlékérem, füllel (56mm) T:1-,2 France ND "COMICE AGRICOLE DE L'ARROND DE VOUZIERS (ARDENNES)" double-sided bronze commemorative medallion with ear (56mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz