Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 2,5 cm, kövön kis sérüléssel, bruttó: 3,8... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~32/EzustAg-medal-jelzett-h-2-5-cm-kovon-kis-serulessel-brutto-3-8-g~II2625074
2625074
19219
417
2200
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,95 EUR , 6,47 USD
Leírás: Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 2,5 cm, kövön kis sérüléssel, bruttó: 3,8 g