Térképek Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543425
13421
417
Maps
cca 1941 Szántóterületek aránya a járások egész területéhez viszonítva becslőjárásonkint. 1 : 1.500.000. Államtudományi Intézet, hajtva, 39x62 cm 2543427
13422
417
Maps
cca 1941 Magyarország városi és falusi lakosságának szaporodása megyénként 1 : 1.500.000. Államtudományi Intézet, hajtva, 39x62 cm 2466815
13423
417
Maps
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft