14871.
417. Lezárult gyorsárverés
Plakát
20 000 Ft
Szökevények (Dust Be My Destiny). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Warner Brothers - First National. Kisebb rajzszög okozta sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Dust Be My Destiny", lithograph on paper, with minor damages, partially spotty.