Az ördöngős fruskák (Daughters Courageous). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Daughters Courageous"), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
Szökevények (Dust Be My Destiny). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Warner Brothers - First National. Kisebb rajzszög okozta sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Dust Be My Destiny", lithograph on paper, with minor damages, partially spotty.
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, plakátterv, litográfia, szórt festék, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 17×26 cm.