Plakát

Tételek száma: 130

Leányvári boszorkány. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Szörényi Éva, Csortos Gyula, Hámory Imre és mások szereplésével. Rendezte. Gertler Viktor. Írta: Lovik Károly. Litográfia, papír. Győry (?) jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus nyomda, Bp. Photophon Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14869.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Az ördöngős fruskák (Daughters Courageous). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (Daughters Courageous), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
14870.

Az ördöngős fruskák (Daughters Courageous). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Daughters Courageous"), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szökevények (Dust Be My Destiny). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Warner Brothers - First National. Kisebb rajzszög okozta sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Dust Be My Destiny, lithograph on paper, with minor damages, partially spotty.
14871.

Szökevények (Dust Be My Destiny). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Warner Brothers - First National. Kisebb rajzszög okozta sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Dust Be My Destiny", lithograph on paper, with minor damages, partially spotty.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930 Grimm Penzió, Budapest, Vigadó utca plakát, Galambos Margit grafikája, gyűrődésekkel, 62×46 cm
14872.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, plakátterv, litográfia, szórt festék, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 17×26 cm.
14873.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1922 Kisüstök használati díjáról szóló határozat. Plakát 29x44 cm
14874.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1965 BTM Kiscelli Múzeum, Bálint Endre grafikája, 23×16 cm
14875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1964 Erdészeti, vadászati kiállítás, Mezőgazdasági Múzeum, Városliget, Konecsni György (1908-1970) grafikája, 23,5×16,5 cm
14876.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Termeljünk több mézet! Fogyasszunk több mézet!, Offset Nyomda, villamosplakát, 23,5×16,5 cm
14877.

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): "Termeljünk több mézet! Fogyasszunk több mézet!", Offset Nyomda, villamosplakát, 23,5×16,5 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Megvalósulnak terveink... Országos Takarékpénztár, takarékbetétkönyv, villamosplakát, 23,5×16,5 cm
14878.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1960 Toncz Tibor (1905-1979): Menetjegyek elővétele IBUSZ pályaudvari árak, villamosplakát, 23,5×16,5 cm
14879.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1960 Toncz Tibor (1905-1979): Pihenés egy napra új erő egy hétre IBUSZ hétvégi üdülővonatok, villamosplakát, 23,5×16,5 cm
14880.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft