Káldor László (1905-1963): 1, 2 év alatt a 3 éves tervért. Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete. Villamosplakát, kisplakát, jelzett a plakáton, foltos és sérült, 24x17 cm