1929-1934 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata 3 db száma: I. évf. 2-3. füzet, V. évf. 10. sz. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé sérült, foltos kiadói papírkötésben.