Biedermeier stílusú fali fa tükör, apró sérülésekkell, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~8/Biedermeier-stilusu-fali-fa-tukor-apro-serulesekkell-kopasnyomokkal-62x51-cm~II2598093
2598093
11573
417
Antique
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Biedermeier stílusú fali fa tükör, apró sérülésekkell, kopásnyomokkal, 62x51 cm
: pk