ipari lámpa, pincelámpa, loft lámpa, fém és műanyag, kopásnyomokkal, felső műanyag része laza (egyik csavar hiányzik), d: 19 cm, m: 11 cm + 2 db bakelit kapcsoló, 5x9x7 cm, kopott