5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Kerámia Iparművész KSz. retró halas asztali lámpa, irizáló réteggel, eredeti kábelezéssel, kapcsolóval, csatlakozóval. Jelzett, a lámpatesten kis mázrepedésekkel, a fém szereléken sérüléssel, m: 55 cm