Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~12/Fadoboz-tetejen-uveg-alatt-angol-vadaszjelenet-litografia-kopasnyomokkal-14x19x7cm~II2628336
2628336
11769
417
Flea Market
Leírás: Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyomokkal, 14x19x7cm
: karap_norbert