17238.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borÃtóval.