Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Leírás:

Bozóky Alajos: A világtörténet átnézete synchronistikai táblákban különös tekintettel Magyarország történetére. Középtanodák s minden történetkedvelő használatára. Winderlich Károly nyomán összeállította: - -. Buda, 1867, Nagel Bernát,(Emich Gusztáv-ny.), 92 p. Második kiadás. Benne két az előző tulajdonosa által belerakott egyéb lappal, egy térképpel és az 1848/49-es eseményekre vonatkozó kronológiával. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy lapon szakadással (91/92.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb