800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Beer, Max: A szocializmus és a társadalmi harcok története. Negyedik kötet: Újkor. Kolozsvár, 1947, Józsa Béla Athenaeum. 144 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.