17142.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.