Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 43

1841 Az állatország természettörténeti képterme. 9. Füzet. Jardine Vilmos és Treitschke Friedrik után fordította: Dr. Pólya József. Pest, 1841, Hartleben Konrád Adolf, 81-92 p.+3 (kézzel színezett fametszetek) t. Kiadói papírkötésben, kis lapszéli szakadásokkal, foltos.
17135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17136.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17139.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai. Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rendezte gróf - -. 1-2. kötet. [Egybekötve.] Bp., 1936., Centrum, 2+320 p.+I-VIII, X-XIV t.+2 kihajtható térképmelléklet;323-751 p.+XVI-XXXIV t.+2 kihajtható térképmelléklet. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, két hiányzó táblával, egy táblát rossz helyre kötöttek.
17140.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17142.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17143.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország geológiája. Szerk.: Haas János. Bp., 2004., ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
17145.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17146.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft