Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 38

Bojtár Endre: Kevés szóval litvánul. Bp., 1985. Tankönyvkiadó. Csak 800 pld. Kiadói papírkötésben
17178.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17179.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Henry George: Vámvédelem vagy szabadkereskedelem. Vizsgálódás a vámkérdésről, különös tekintettel a munka érdekeire. Ford.: Braun Róbert. Bp., ,Világosság-ny. Átkötött félvászon-kötés, szakadt címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17180.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Latin-magyar zsebszótár, Magyar-latin zsebszótár. Szerk.: Dr. Németh Antal. [Egy kötetben.] Győr, 189-1893., Gross Testvérek, 2+337;8+229+2 p. Harmadik kiadás. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben, néhány lapon aláhúzással, de ezeket leszámítva jó állapotban.
17181.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kidd Benjámin: Társadalmi evolúczió. Bp., 1905. MTA: Aranyozott egészvászon sorozatkötésben
17182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Marosi Nagy Dénes 2 műve:  A gazdasági nyilvántartás alapvetése. Bp., 1939., Centrum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;  A gazdasági rend. Előtanulmány. Bp., 1932., Pallas. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval.
17183.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bodor Antal: A falukutatás vezérfonala. Bp., 1935., Magyar Társaság Falukutató Intézete, 63+1 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
17184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Riedl Frigyes: Retorikai olvasókönyv. Bp., 1909. Lampel. Kissé foltos, korabeli félvászon kötésben
17186.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Müller Miksa ujabb fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hetedik angol kiadás után fordította Dr. Simonyi Zsigmond. Bp., 1876., MTA, 10+654+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17188.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Alfred Adler: Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Bp., én., Göncöl. Kiadói papírkötés, a címlapon szélén hiánnyal.
17189.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft