Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 45

Szopori Nagy Jolán: Magyar nők szakácskönyve. Bp., 1910, Kertész József. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1929-es főzötanfolyami ajándékozási bejegyzéssel
17077.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Bp., 1911 Fritz Ármin. Sérült gerincű, kopott félvászon kötésben.
17078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1926 Mezőgazdaság és kertészet. Mezőgazdasági és közgazdasági havi folyóirat. III. évf. 1-12. sz, teljes évfolyam. Kissé foltos borítókkal.
17079.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17080.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1926 Tiszántuli gazdák. Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara hivatalos lapja. IV. évf 1-24. sz. + 1926. márc. 16. rendkívüli szám. Szerk.: Rácz Lajos. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara, az első szám szakadt, az utolsó szám szakadt és az utolsó 1-2 lap hiányzik, a lapok nagy részének felső sarkain és két szám szélén szöveget nem érintő hiánnyal, kisebb szakadásokkal.
17081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17082.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17084.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Dr. Ecsedi István: A debreceni és tiszántúli magyar ember táplálkozása. Reprint kiadás. Debrecen, 1996, Nyomdaipari Szolgáltató KKT. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Az 1935-ben megjelent könyv dedikált példányának hasonmás kiadása.
17085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1936-1938 A M. Kir. Gazdasági Akadémia munkái. I. köt. 1. és 3. füzet. Szerk.: Juhos Lajos, Gyulás Antal, Kesztyüs Lajos, Sass Gábor, Náray Andor Jenő, Arany Sándor. Debrecen, 1936-1938., Pallag, 44+1 p.+III+2 t.; 102 p. XXVI+3 t.+V t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, az egyik gerincen kis szakadással.
17086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Képes növény atlasz 200 színes ábrával és magyarázó szöveggel Jólész Béla Shuberr rajzai nyomán 1912 kissé szakadozott papírborítóval
17087.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
17088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft