Könyvek: Jog

Tételek száma: 13

Jogi kolligátum: Justinianus császár: Institutionum Libri IIII Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 48 + 471 + 28 p.;  Iuirs civilis Romintia et progressus Ad. leg. XII. tabularum... Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 195p.  Tituli Tractatus que iuris civilis studio in primis necessarij...  n.h. 1622. Samuel Crispini. 232 p.  Korabeli szúrégott pergamen kötésben /  Legall colligate of 3 works in slightly damaged pergamin binding
15614.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Széll László: Magyar tejgazdasági joganyag rendszeres feldolgozásban. Feldolgozta: Ifj. Dr. - -. Magyaróvár, 1937., Szerzői,(Magyaróvári-ny.), 80 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15615.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15616.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15618.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A tolvajnyelv szótára. Kiadja: A Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az Államrendőrség 44-ik rendkívüli számához. Bp., 1911., Radó Izor, 75+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, az utolsó lapon bejegyzéssel.
15619.

A tolvajnyelv szótára. Kiadja: A Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44-ik rendkívüli számához. Bp., 1911., Radó Izor, 75+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, az utolsó lapon bejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15620.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon Pápai Járásbíróság bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.
15621.

A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon "Pápai Járásbíróság" bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rendőri ismeretek kézikönyve. [Bp.]., én., BM ORFK Kiképzési Osztálya. Átkötött kopott félvászon-kötés, szakadt címlappal. + A nyomozók kézikönyve. Szerk.: Gyarmathy István. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kopott, foltos, rossz állapotban. Számozott, 04753. számú példány.
15623.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tárgymutató. Index az Igazságügyi törvénytár ötödik kiadásához. 1901., Bp., 1901., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
15624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mit kell tudni minden cselédtartó gazdának. Tájékoztató. A gazdasági cseléd és munkás és a gazda közti jogviszonyban és ezzel kapcsolatos kérdésekben. Összeáll.: Tóth Jenő, Makó,é.n., Tóth Jenő,(Kardos Rudolf-ny.), kissé foltos borítóval, 23 p.
15625.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft