Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 14

De heilige Vlam. Het sprookje van Stefan Pártos. Rotterdam, 1927. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17299.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
17300.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
The dramatic works of sir Richard Steele, Knt. Containing, The Funeral. The Tender Husband. The Lying Lover. The Conscious Lovers. To which is prefixed, An Account of his Life and Writings. London, 1761. J. and R. Tonson et al,. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapélekkel.
17301.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Victor Hugo: Notre Dame de Paris. 1482. Nouvelle édition illustrée. Paris,é.n., nyn. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, (címlap hiány?), az elülső előzéklapon hiánnyal, aláhúzásokkal, néhány lapon kis szakadással.
17302.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Karl Heinemann: Goethe I-II. Bände. Leipzig, 1895, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblákon Goethe arcképével, kopott borítókkal, az egyiken kis sérüléssel.
17303.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
E. L. Doctorow: Loon Lake. New York,1980,Random House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17305.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jager, Eric: Auf Ehre und Tod. Ein Ritterlicher Zweikampf um das Leben einer Frau. München, 2006, Deutsche Verlags-Anstalt, 271 p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17306.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db német nyelvű regény: Dunant, Sarah: Das Lied der Novizin; Schröder, Rainer M.: Das Vermächtnis des alten Pilgers; Blazon, Nina: Die Königsmalerin. Augsburg, 1999-2010, Weltbild. Kiadói kartonált papírkötés.
17307.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db német nyelvű regény: Bracht, Anke: Das Geheimnis der Contessa; Sauer, Beate: Am Hofe der Löwin; Halbach, Karolina: Die Wandersängerin. Augsburg, 2011-2013, Weltbild. Kiadói kartonált papírkötés.
17308.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Albums du Pére Castor: Tout Change, Album Fée. Paris, Flammarion. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötések, az egyik borítója leszakadt, hiányos, foltosak.
17309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
John Arden: Left.handed liberty. London, 1965. Methuen.. Kiadói papírkötésben
17310.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft