Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 217

16606.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16607.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Fajó János: Rögeszméim - eszméim rögei. Hagyományról, kompetenciáról. A művész által ALÁÍRT példány. Bp., 2009., Vince. Kiadói papírkötés.
16608.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Judit Reigl: Entrée-Sortie. Bécs, 2013, W&K Edition. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16609.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16610.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
The Studio. An Illustrated Magazine of Fine & Applied Art. Vol. 57. No. 235. Oct. 15, 1912. Szerk.: Charles Holme. London, 1912, The Studio. Számos fekete-fehér és színes képpel, reprodukcióval illusztrálva. Angol nyelven. Sérült félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
16611.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
16612.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16613.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16614.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16615.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16616.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft