2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Olcsó regény kolligátum: Henri de Régnier: Egy jámbor ifjú nyári vakációja; Balzac: Ferragus; Bret Harte: Jeff Briggs szerelme. (Egy kötetben). Bp., 1920, Athenaeum, 158+(2) p., 156+(4) p., 157+(3) p. Félvászon-kötésben, az első címlap sérült, az elülső kötéstáblával elvált a könyvtesttől.