Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), -Stephen Vö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500022/Marai-Sandor-Fold-fold-Emlekezesek-Toronto-1972-Stephen-Vorosvary-Weller-Publis~II2623715
2623715
17367
417
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), -Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: nagy_andras