2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Ignotus: Vallomások. Bp., 1895., Singer és Wolfner, 195+10 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos elülső előzéklappal.