3 800 Ft
Aszalay József: Szellemi Omnibus kéjutazásra az élet utain. II-III. köt. Három kötetben lenne teljes, az I. kötet hiányzik. Pest, 1856, Geibel Ármin - Beimel J. és Kozma Vazul, 4+327; 2+364+6 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. Csörgeő Bertalan névbejegyzéseivel.