1 200 Ft
Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált, színes, rajzos félvászon-kötésben, rossz állapotban, sérült, javított gerinccel, foltos, a címlapon kis hiánnyal.