Vincze László (1934-2020): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Vincze-Laszlo-1934-2020-Dunakanyar-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-apro-serulessel-be~II2625794
2625794
10364
417
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Vincze László (1934-2020): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérüléssel (benyomódással a vásznon), fakeretben, 60×80 cm
: nagy_andras