9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Legány Zoltán (1911-1993): Neszebár, Bulgária, 1970. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 18,5×26 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard