Kassai Károly (1961-): Házak a dombon. Olaj, farost. Dekoratív, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Kassai-Karoly-1961-Hazak-a-dombon-Olaj-farost-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-20C397~II2629034
2629034
10155
417
Leírás: Kassai Károly (1961-): Házak a dombon. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 20×30 cm
: pk