Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Ivan-Szilard-1912-1988-Balatoni-taj-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-foltos-29-5C39738-5-cm~II2629906
2629906
10137
417
Leírás: Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29,5×38,5 cm
: karap_norbert