9 500 Ft
Gesztődi Guido (?-?), működött a XX. sz. közepén: A Lukács-fürdő télen, 2 db rajz, 1958. Akvarell, ceruza ill. pasztell, papír. Mindkettő jelzett. 42x30 és 31,5x21,5 cm. Akvarell rajzon felső részén törésnyommal.