Gesztődi Guido (?-?), működött a XX. sz. közepén: 2 db csendélet, 1958... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gesztodi-Guido-mukodott-a-XX-sz-kozepen-2-db-csendelet-1958-Akvarell-ceruza-ill~II2625688
2625688
10104
417
7500
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Gesztődi Guido (?-?), működött a XX. sz. közepén: 2 db csendélet, 1958. Akvarell, ceruza ill. pasztell, papír. Mindkettő jelzett. 42x30 és 30,5x24 cm.
: karap_norbert