Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet. Akvarell, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Adami-Sandor-1912-k-1991-Varosreszlet-Akvarell-papir-jelzett-serult-19C39728-cm~II2630176
2630176
10001
417
Leírás: Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet. Akvarell, papír, jelzett, sérült, 19×28 cm
: ra