Paulich (?) jelzéssel: Vénusz (női akt), 1997. Olaj, vászon. Fa keretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Paulich-jelzessel-Venusz-noi-akt-1997-Olaj-vaszon-Fa-keretben-lathato-meret-30-5~II2596422
2596422
10414
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Paulich (?) jelzéssel: Vénusz (női akt), 1997. Olaj, vászon. Fa keretben, látható méret: 30,5x12,5 cm, külső méret: 45x27 cm
: nagy_andras