10419.
417. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
36 000 Ft
97,30 EUR, 105,88 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm