Üvegtárgyak Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2572036
11569
416
Glass-objects
Bordó ólomkristály, virágmotívumos váza,
kopásnyomokkal, m:32cm 2592527
11570
416
Glass-objects
Bohémia, Art Deco parfümös üveg, fújó nem működik, kopott, m:15cm 2612146
11571
416
Glass-objects
Csiszolt kristály váza / boros pohár 21 cm 2612142
11572
416
Glass-objects
Pavel Jezek: üveg váza. csiszolt, több rétegű, anyagában színezett. Matricával jelzett 20 cm 2612531
11573
416
Glass-objects
Kristályüveg késbak, kopásnyomokkal, h:9cm 2619889
11574
416
Glass-objects
Üveg bonbonier, kopott, tetején tündér jelenez, kézzel festett, d: 11cm 2620335
11575
416
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály tál, két rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, d:23 cm 2620336
11576
416
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály váza, két rétegű, jelzett: Lausitzer glas, hibátlan, d:23 cm 2621280
11577
416
Glass-objects
Moser zöld üveg hamutál, három cigarettacsatornával, jelzés nélkül kisebb lepattanásokkal. 10x12cm 2621433
11578
416
Glass-objects
Malta Medina parfümös üveg. Anyagában színezett. Hibátlan m:16 cm 2621398
11579
416
Glass-objects
Bohémia kínálótál, üveg, jelzett, hibátlan, d: 16cm 2621299
11580
416
Glass-objects
Retro design hólyagos formába fújt üveg váza, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft