Üvegtárgyak Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2590215
11557
416
Glass-objects
Dúsan csiszolt, ólomkristály kompótos készlet, 6 személyes, hibátlan, d:12-21cm 2581958
11558
416
Glass-objects
Ajka ólomkristály kínálótál, hibátlan, etikettel jelzett, m:10, d:20cm 2581943
11559
416
Glass-objects
Ajka ólomkristály gyertyatartó, eredeti dobozban, etikettel jelzett, m:25cm 2597018
11560
416
Glass-objects
Cseh kék üveg váza, retró, kopásnyomokkal, m: 28 cm 2615774
11561
416
Glass-objects
6 darab színes kristály borospohár hibátlanok 20 cm 2612608
11562
416
Glass-objects
Kosta Boda skandináv üveg talpas kínáló, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 28,5 cm 2621284
11563
416
Glass-objects
Moser borostyán színű, üveg hamutál, három cigarettacsatornával, jelzés nélkül, hibátlan. 10x12cm 2522902
11564
416
Glass-objects
Muránói csizma formájú üveg kiöntő, kopott, jelzés nélkül, m: 22 cm 2526381
11565
416
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db 2574066
11566
416
Glass-objects
Vörös kristály pohár, festett magyar címerrel, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm, d: 8 cm 2397703
11567
416
Glass-objects
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben. 2589851
11568
416
4800
Glass-objects
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft